Specjalizujemy się w druku książek i wydawnictw.

Druk odbywa się na arkuszowych maszynach offsetowych.
Drukujemy jednostronnie, dwustronnie, z dodatkowymi farbami specjalnymi oraz lakierami.
Drukujemy na papierze o gramaturze od 50 g/m² do 400g/m².

 

Wykonujemy oprawy klejone, szyto-klejone, broszurowe. Powierzone prace jesteśmy w stanie wydrukować na papierach offsetowych i objętościowych o gramaturach  od 50 g/m² do 400g/m². Drukujemy i oprawiamy książki od 40 do ponad 1200 stron.

Okładki książek i broszur (zwykłe lub ze skrzydełkami) możemy uszlachetnić dowolnym rodzajem folii lub lakieru (w tym lakieru UV wybiórczego błyszczącego lub matowego), suchym tłokiem, dowolnym kolorem folii metalicznej lub sztancowaniem.


Wykonujemy również różnego rodzaju etykiety i metki produktowe, które drukujemy na różnych podłożach – od papieru offsetowego i powlekanego, czy samoprzylepnego, poprzez kartony z białym lub szarym spodem. Większość etykiet wykonujemy jako sztancowane, bigowane, nacinane lub wiercone – wszystko wg zamówionego wzoru klienta.

Etykiety również możemy uszlachetnić foliami, lakierami matowymi lub błyszczącymi, foliami metalicznymi lub tłoczeniem.

Do każdego zlecenia podchodzimy z uwagą i dzięki kontroli jakości na każdym etapie – od impozycji plików, poprzez druk oraz kolejne etapy introligatorni, wykonujemy je w możliwie najwyższej jakości. Dzięki doskonałej synchronizacji drukarni  z introligatornią, jesteśmy w stanie zagwarantować krótkie terminy wykonania zleceń i konkurencyjne ceny.